A klasszikus felépítésű sportautók szerelmeseiként szomorúan konstatáltuk a napokban felröppent hírt, amelynek értelmében a Mercedes-AMG jövőbeli modelljeinél szakítani fog a hátsókerékhajtással. Ha tetszik, ha nem, az autógyártókat nem a benzingőzzel fertőzött álmodozó autórajongók tartják el, hanem a legtöbb esetben kevésbé autómániás, illetve kevésbé radikális ügyfelek, akik szinte kivétel nélkül igényt tartanak a fokozott tapadást biztosító összkerékhajtásra.

Kétféle hajtásképletet pedig minden bizonnyal nem éri meg kifejleszteni az új modellekhez tekintettel arra, hogy a ‘sima’ hátsókerekes változatok részaránya igencsak alacsony. A legtöbb márkánál különben az általunk olyannyira kedvelt manuális váltók is ezen oknál fogva vannak kihalófélben: a fizetőképes kereslet körében pusztán elhanyagolható mértékben van igény a kézi váltókra, arra a néhány ügyfélre pedig egyszerűen nem éri meg kifejleszteni, illetve összehangolni a hajtáslánccal egy-egy manuális kapcsolószekrényt.

Az AMG GT Coupé/Roadster sportautókhoz nincs összkerékhajtás, de az ügyfelek állítólag nagyon hiányolják

Ezen a Mercedes-AMG különben már régóta túlvan, az AMG-nek ugyanis már évtizedek óta nincs kézi váltós modellje. Alig egy hete különben a Mercedes-AMG kapcsán arról referáltunk, hogy 2021-től minden AMG modellben megtalálható lesz valamilyen formában villanymotoros rásegítés, bár ezen nem lehet csodálkozni, az aktuális trendek ugyanis megkérdőjelezhetetlenül az elektrifikáció irányába mutatnak, az egyre szigorodó károsanyag-kibocsátási normáknak és széndioxid-kibocsátási értékhatároknak pedig csakis ilyen módon lehet megfelelni.

Az összkerekes AMG-jövőre visszatérve, a Mercedes-AMG vezetősége azt mondta, hogy az ügyfelek oldaláról óriási az igény az összkerékhajtásra és még az AMG GT Coupé/Roadster modellpárosnál is állandóan visszatérő kérdés az összkerékhajtás megjelenése. Az illetékesek – döntésüket alátámasztandó – érdekességképp elmondták, hogy az előző E 63 AMG modellből például párhuzamosan elérhető volt hátsókerékhajtású és összkerékhajtású kivitel, utóbbinak pedig 90 százalék volt a részaránya az értékesítésben.

A jövőben nem lesznek többé hátsókerékhajtású új Mercedes-AMG modellek, de a modern összkerékhajtások azért teret engednek a mókázásnak...

Ráadásul a mai fejlett összkerékhajtás rendszerek lehetővé teszik az első tengely lekapcoslását az ún. ‘drift’-üzemmódban (például az aktuális E 63 AMG-ben épp ilyen rendszer dolgozik), vagyis a hátsókerékhajtás szerelmeseinek sincs okuk panaszkodni, hiszen vágyaik nem maradnak kielégítetlenek. Persze csodák nincsenek és a drágább technológia be lesz építve az autók árába – nem mintha ez olyan nagy problémát jelentene az egyébként is méregdrága AMG modelleknél..