Az már régóta egyértelmű, hogy az elektromosság szépen lassan az autózás minden szegmensébe beférkőzik majd, és ez alól természetesen a sportosabb modellek sem kivételek. Ezt maga Tobias Moers, a Mercedes-AMG vezetője is megerősítette, amikor nemrég egy interjúban elárulta, hogy a csillagosok sportrészlege 2021-től csak olyan modelleket dob majd piacra, amelyek hajtásában valamilyen formában az elektromosság is szerepet játszik majd.

Mielőtt túl nagy lenne az ijedtség: egyelőre azért nem tisztán elektromos négykerekűekről beszélünk, de nagyobb részt még csak nem is konnektoros hibridekről, hanem az úgynevezett mild, vagy magyarosítva lágy hibridekről, melyekből már most is bőven találunk a palettán – elég csak az 53-as jelölésű kivitelekre gondolni, melyekben a soros hathengeres benzinest egy 48 Voltos rendszer támogat.

A négyajtós GT-ben jelenhet meg először a 800+ lóerős hibrid hajtáslánc

Ez persze csak az első lépés, a következő lépcsőfokot pedig a konnektoros hibridek jelenthetik, mint amilyen a négyajtós GT előfutárában bemutatott, 816 lóerős összteljesítménnyel rendelkező hajtáslánc. Ez a rendszer egyébként a következő 1-2 évben sorozatgyártásban is debütál majd, amivel a csillagosok legvadabb egysége lehet – első körben egyébként szinte biztosan a négyajtós GT-ben láthatjuk majd, hogy olyan ellenfelekkel szálljon szemben, mint a Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid.

A tisztán elektromos verziókra azért valószínűleg még elég sokat kell várni, de előbb vagy utóbb villanyos AMG-kkel is találkozhatunk majd, efelől nincs kétségünk. A hibridek megjelenésével egyébként olyan, mondhatni legendás verzióktól kell búcsúznunk, mint a 65-ös jelölésű V12-es, amely hamarosan végleg eltűnik a kínálatból. Teljesítmény szempontjából ez nem jelent nagy érvágást, hiszen a V8-as duplaturbós szinte ugyanazokat a számokat képes hozni, de azért mégis van egy szimbolikus jelentése ennek a búcsúnak – a jövőben egyébként nem kizárt, hogy éppen a hibrid rendszerrel megvadított változatok viselik majd a 65-ös jelölést, hacsak nem választanak majd egy még magasabb számot a gyáriak.

Az A 45-ben még nem lesz elektromotor, mégis rekorder lehet

Mindenesetre 2021-től már hiába keresünk majd olyan AMG-t, amelyben semmilyen formában nem jelenik meg az elektromos hajtás, de addig azért még érkezik majd pár olyan, amelyben nem lesz villanymotor. Legközelebb például az A 45, amely új rekordot dönthet a literteljesítmény terén – több mint 420 lóerőt hoznak ki a kétliteres, négyhengeres egységből.