A Lexus Remote Touch névre hallgató érintőfelületes multimédiás kezelőrendszere ugyan díjakat nyert, mégis a legtöbbször kritikákat olvashatunk vele kapcsolatban: a korábbi, igencsak nehézkes joystickos megoldást követő érintőpados felület ugyan egy fokkal jobb lett, de a konkurensek még mindig jóval könnyebben kezelhetők. Most úgy tűnik, hogy a japánok a jövőben érintőképernyőt használhatnak majd, ami nem csak a kezelést egyszerűsítheti le, de a belső formákra is hatással lesz.

Talán sokan nem emlékeznek rá, de a Remote Touch-ot megelőzően a Lexus járműveiben egy annak idején nagyon előremutatónak számító rendszer, az érintőképernyő szolgált a fedélzeti funkciók vezérlésére – ami azóta persze már mindennapos lett. Ennek elhelyezése ugyan kompromisszumot követelt az utastér kialakítása terén, ráadásul ergonómiai szempontból is kedvezőbb, ha a monitor minél messzebb van a vezetőtől, hiszen így kevésbé kell átfókuszálnia a szemnek, amikor az útról a képernyőre, majd onnan visszapillantunk.

Már jobb, mint a joystickos, de még mindig van hova fejlődni

Ez a két szempont együtt indokolta a Remote Touch 2009-es bevezetését – ahogy Szuga Kojcsi fogalmaz: „Új termékeket kívánunk létrehozni, ugyanakkor az is fontos, hogy az a termék tartós legyen, megjelenésében és funkcionalitásában egyaránt sokáig élvezhető maradjon. Úgy gondolom, a járműtervezés kulcsa a részletekbe menő gondosság. A merészség mindig is kulcsfontosságú eleme volt a Lexus dizájnnak, mindig új, egyedi stíluselemekkel igyekszünk kiemelkedni a prémiumgyártók tömegéből.”

A dizájn azonban nem egyirányú, és nem állandó. Szuga-szan szerint olyan, mint az óra lapján körbeforgó mutató: folyamatosan előre halad, látszólag vissza-visszatérve egy korábbi fázisba, de soha nem ismételve magát. És bár a Lexus dizájnjáért felelős szakember elsősorban karosszériatervezőként tekint magára (neki köszönhetjük a Toyota iQ-t és az új generációs Lexus LS-t), nem tartja véletlennek, hogy legutóbb a Lexus LS belső kialakításáért részesült rangos szakmai elismerésben.

A Lexus az elsők között használt érintőképernyőt - most visszatérhetnek

„A belső formatervezés egyre nagyobb jelentőséget nyer, a folyamatosan érkező új technológiákat mind tökéletesebben kell integrálni az autók kezelőfelületébe. A Lexus számára mindig is elsődleges volt az ember-gép kezelőfelületek finomítása: alapkövetelmény, hogy egyszerű legyen használni, kezelni és áttekinteni a rendszert” – emlékeztet a Lexus emberközpontú termékfilozófiájára Szuga Kojcsi, habár a joystickos rendszer ebből a szempontból egy kissé kapufa volt.

A Remote Touch bevezetésével egy időben jelentek meg a világpiacon az első érintőképernyős telefonok; a technológia tíz év alatt forradalmasította a hordozható elektronikai berendezéseket, jelenlétük ma már az autóiparban is egyre elterjedtebb. „Az emberek manapság sokkal jobban kedvelik az érintőképernyőt; ez olyan fogyasztói igény, amit nem hagyhatunk figyelmen kívül” – tette hozzá Szuga-szan. Pontos konkrétumokat ugyan nem osztott meg az újságírókkal, de ennyiből azért már egyértelmű lehet, hogy a jövőben újra érintőképernyős megoldásokkal találkozhatunk majd a Lexus autóiban.