Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A Volkswagen semmit sem bíz a véletlenre és sportmodelljeihez külön ESP-t készített, amellyel természetesen a vezetési élmény javítását célozza meg. A Golf GTI és R modellekben, valamint a Scirocco palettán debütál az új menetstabilizátor, amely teljes mértékben kikapcsolható lesz, megengedve a sofőrnek, hogy az mindenféle elektronikai segédlet nélkül terelgethesse felpaprikázott Volkswagenjét.

A új ESP alapáron jár az említett modellekhez, viszont a hírek szerint a Polo GTI nem tudhatja majd magáénak.

A wolfsburgiak nem csupán saját elhatározásból döntöttek a kikapcsolható elektronika mellett, az autós sajtóban megejtett markáns megjegyzések és a vásárlói visszajelzések egyöntetű véleménye volt, hogy az eddigi egyállású ESP túl szigorú a jókedvű mókázáshoz – főként a riválisok hasonló rendszereit górcső alá véve domborodik ki nagy differencia. A 2012-ben forgalomba helyezett Scirocco és Golf GTI illetve R modellek azonban már a megújult elektronikával érkeznek a szalonokba.

Az átdolgozott menetstabilizátor két szinten állítható és a kipörgésgátlót, valamint az ABS karakterisztikáját is változtatja. Az ESP kikapcsológombjának egyszeri megnyomására a kipörgésgátlótól búcsúzhatunk el, ha pedig 3 másodpercig tartjuk nyomva, már a fékelektronika sem avatkozik be.

Persze a kikapcsolhatóság mellett biztonságkritikus maradt a rendszer és ha vészhelyzetben (például amikor keresztbe áll az autó) belefékezünk, visszakapcsol a segéd. Amennyiben a fékpedál inaktív, az ESP továbbra sem lép működésbe.