Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Egyes brit értesülések szerint – amelyek állítólag egy teljesen kompetens, fejlesztésekért illetékes belső informátortól érkeztek – a BMW egy három (!) turbófeltöltővel lélegeztetett hathengeres benzines erőforráson dolgozik, amely kiemelkedő teljesítménye mellett relatíve alacsony fogyasztással kecsegtetne.

Higgyék el, mi is erős kétségekkel fogadjuk a hírt, ennek ellenére előre ítélkezni nem merünk, hiszen láttunk már merész megoldásokat a bajor gyártótól – ráadásul a gyakorlat szinte mindig a BMW-mérnököket igazolta. És hogy a merész állítás értelmében melyik modellben is debütálhat az egység?

Képeinken a civilebb X3 M-csomagos változata látható.

Meg nem nevezett forrásunk az X3 sportváltozatát, azaz az X3 M-et rebesgeti – bár hozzátennénk, hogy a Párizsi Autószalonon a BMW M részlegének azóta már a MINI-hez áthelyezett (akkori) igazgatója, Dr. Kay Segler Úr interjúnk során azt mondta, hogy nem tervezik az X3 M piacra dobását. Mindez persze semmit sem jelent, hiszen a titkos fejlesztéseket mindig is tagadták a gyáriak, de az igazság már egy év múlva kiderülhet – hiszen ha lesz, még 2012 végén bemutatkozhat az autó.

A három turbófeltöltő egyébként technikailag nem megvalósíthatatlan egy sorhatos erőforrás esetén (úgy értesültünk, hogy a hengerűrtartalom 3 vagy 3,2 literes lenne) – hiszen nem nehéz kiszámolni, hogy 2-2 henger lélegeztetését látnák el a vélhetően kis tehetetlenségű feltöltők; és különben is, láttunk már az autóiparban négy turbóval ellátott (persze legalább 8 hengerrel) egységeket is. A csúcsteljesítmény különben elviekben akár 450 lóerő is lehetne, bár ez még a jövő zenéje. Mindenesetre, mi nagyon kíváncsiak vagyunk arra, hogy a valóságban mi fog kisülni az elsőre őrültnek tűnő állításból…