
Lehetne jó hírként is tálalni, hogy végre megszűnik a gázolajfajták közötti árkülönbség, így a dízel és a benzines technika is hasonló esélyekkel száll harcba a vásárlók kegyeiért, de valójában csak apró szomorúságként élhetjük meg, hogy a múlt heti trendeket követve ismét drágulás fogad minket a kutakon szerdától.
Ahogy pénteken, úgy a mai bejelentés alapján szerdától is csak a benzin lesz költségesebb: literje kettő, majd most három forinttal drágább. A bűvös 400-as határon még szerencsére innen vagyunk: a gázolaj átlagára 395, a benziné pedig 385 forint.
