Az emberek még igen kétkedve viszonyulnak az önvezető autózáshoz, ami természetesen nem csoda, hiszen bár nagyon fejlett rendszerekkel találkozhatunk már, egyelőre még tényleg nem tart ott a technológia, hogy teljesen a négykerekűekre bízzuk az irányítást. Hamarosan azonban ez is megtörténik majd, a gyártók pedig szeretnék, ha a vásárlók bizalommal fogadnák ezeket a megoldásokat. Ennek érdekében pedig egy igazán jópofa reklámfilmet készítettek a bajorok.

Egy igazi horrorfilmbe illő jelenetnek lehetünk szemtanúi, ahogy az elhagyatott, sötét erdőben kanyarog egy BMW, majd egyszer csak megdermed a levegő, és egy ijesztő lány jelenik meg az út közepén. A szellem elindul az ajtóhoz, fel is tépi azt, de itt jön a fordulat: ő ijed meg és szalad el, ugyanis a volán mögött nem ül senki. Ezek után persze felvillan az autó hátulján lévő „autonóm tesztautó” felirat, majd a bajorok kinyilatkoztatják véleményüket: „a vezetés jövője, nincs mitől félni”. A végén azért van még egy kis csavar, de mindent nem árulok el, érdemes megnézni az alábbi videót.

A BMW ezzel Autonomous Driving Campus névre hallgató részlegét is reklámozza, ahol az önvezető technológiák fejlesztése zajlik. A mérnökök egyébként most értek a következő fokozathoz, amikor ötmillió kilométernyi valós tesztelésen esnek majd át ezek a technológiák, és további 240 millió kilométernyi szimulált adatot fognak felhasználni. Számítástechnikai nyelvre lefordítva ez napi 1,5 terrabájtnyi adatot jelent, aminek tárolására egy 230 petabájtos egységet tartanak fenn.

Nagyon komoly munka folyik a BMW-nél - galéria

A BMW egyébként nem tagadja, hogy egyelőre csak a hármas szintű önvezetés elérése a cél, amely azt jelenti, hogy bizonyos körülmények között már emberi közbeavatkozás nélkül is tudnak közlekedni az autók – például dugóban vagy autópályán. Mondhatnánk, hogy a Tesla ezt már régóta tudja, ami tulajdonképpen igaz is, ám az amerikaiak tulajdonképpen vásárlóikat használják kísérleti nyúlnak, és heti szinten olvasni, hogy az önvezető rendszerük hibázott és balesetet okozott – a BMW azonban ezt nem engedheti meg magának. A négyes és az ötös szint azonban még nagyon messze van: előbbi azt jelentené, hogy már bármilyen körülmények között tudja magát irányítani az autó, utóbbi pedig azt, hogy nem is kell embernek tartózkodni az autóban ahhoz, hogy az közlekedjen.