
Érdekes módját találta a Hyundai annak, hogy a hazánkban nem elérhető Genesis vezetői segédrendszereit reklámozza. Egy konvojt hívott életre, majd a sofőröket a tetőablakon keresztül egyszerűen kiugrasztotta a mozgó járműből.
Mivel a videó magáért beszél, ezért ennél többet nem is árulunk el, inkább legyen mindenki maga szemtanúja a mutatványnak:
Hasonló rendszert láttunk, és működésképességéről is sikerült már tesztautóink révén több ízben meggyőződnünk. Az érdekes kísérlet inkább a villámgyorsan közeledő jövőre hívja fel a figyelmet: hamarosan tényleg nem lesz szükségünk sofőrre az autók vezetéséhez. Bár jogi akadályai még vannak ennek, kísérleti szinten már ma is járják az utakat önműködő autók. Miközben a vezetés kedvelői ezt az irányt kissé ferde szemmel nézik, azért bárki elismeri, hogy egy-egy unalmas autópályás szakaszon néha jól jöhet átadni a volánt önmagának.
