Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A Rolls-Royce magyar származású vezérigazgatója, Torsten Müller-Ötvös alig egy hete konferencián jelentette be, hogy a vállalat március 5-én egy vadonatúj modellel lép fel a Genfi Autószalon világot jelentő deszkáira. A Wraith lesz minden idők legsportosabb szériaautója, amely elhagyta a patinás márka gyárát.

A friss jövevényről persze nem sokat tudni, de a sokat sejtető nyilatkozatok a Ghost 2300 kg tömegű Coupé átiratára utalnak, ami a valaha létezett leggyorsabb és legerősebb típusnak ígérkezik, amin csak Spirit of Extasy szobor díszelgett. Az újdonság pedig képességeihez hűen az időtlen elegancián túl nem mellőzi majd a drámai hatást sem, s ehhez bizonyosan hathatósan járul majd hozzá a 6,6 literes, V12-es erőforrás is, ami nem kevesebb mint 660 lóerős teljesítménnyel szolgálhat.

A Wraith olyan ritka, hogy csak kísértő délibábnak tekinthető

A BMW csoport kezében lévő patinás vállalat újdonsága a Wraith elnevezést kapta a keresztségben, ami már 1938-ban is felbukkant a Rolls-Royce palettáján. Akkoriban mindössze 492 példány került a legnagyobb ínyencek garázsába, akiknek a legkülönbözőbb kívánságait kézműves karosszériaépítő mesterek igyekeztek teljesíteni, azaz két egyforma Silver Wraith sosem látott napvilágot.

A jelek szerint a Ghost Coupé Wraith néven külön típus lesz a palettán

Maga a név egyébként nem lóg ki a Ghost és a Phantom soraiból, hiszen a 15. századi skót mitológiában és a kortárs irodalomban éppen a „szellem” megfelelőjének tekinthető, aminek jelenlétében a világ tisztelete jeléül elcsendesül.