Középmotor, 500 lóerő, könnyű súly és összkerékhajtás – az új Corvette képességei egészen lenyűgözők, így érdemes odafigyelni a korábbi Ferrari modelleket idéző amerikaira. Egy furcsaság azonban van: alapból négyévszakos gumikon gördül a típus. De miért?

Nálunk is erősen terjednek, de egyelőre erőteljes harc folyik a négyévszakos abroncsok ellen. Tény, hogy kompromisszumok, tény, hogy a sarki gumis sem fogja ajánlani a potenciális bevételvesztség tudatában, de ha keveset autózunk, akkor érdemes rajta elgondolkodni – legalábbis, ha nem sportautóról van szó. Eddig legalábbis úgy gondoltuk, de a Corvette-tel bemutatkozott vadonatúj Pilot Sport All Season 4 defekttűrő négyévszakos gumik még egy kicsit szélesítik a látókörünket.

Amerikai Ferrari F430, egy kis kompromisszummal

Ne legyen illúzióink: egy kompromisszummentes félslick sportabronccsal gyorsabb tud lenni a Corvette a versenypályán, csak éppen közúton az ilyenek nem túl praktikusak. Egyrészt a csökkentett mintamélység/-mennyiség okán már esőben sem túl ügyesen viselkednek, másrészt hidegen sem éppen jól tapadnak, pedig közúton előfordul azért elég gyakran, hogy nincs idő bemelegíteni az abroncsokat. Így aztán a hagyományos sportgumik praktikusak, és a gumitechnológia is fejlődött annyit, hogy veszett gyorsak is.

Ám a technológia tényleg fejlődött, így már a jelek szerint azt a határt karcolgatjuk, amikor korlátozott téli használatra képes sportabroncsok is vígan elférnek egy sportautón. A Corvette mérnökei például padon már 0,95 G-s oldalgyorsulást kihoztak a négyévszakosból, a két gyártó szerint pedig mire végeznek a finomhangolással, a meglehetősen impozáns 1,0 G-t is elérik. Ez pedig sportautósan jó tapadást jelent, aminek persze meg van az ára: a különleges keverékű gumi azért télen koránt sem mindentudó, de tény, hogy zimankóban két-háromszor jobban tapad, mint a nyári Pilot Sport 4S, miközben nyáron csak pár százalékkal rosszabb.

Egy macerával kevesebb: csak akkor kell így gumit cserélni, ha elkopott

Nyilván ez egy keveset futó átlagos autó esetén bevállalható kompromisszum. De egy 500 lóerős, kihegyezett sportautónál? Nos, a jelek szerint ízlés kérdése, az opciós listán ugyanis tapadósabb gumi is szerepel. Önök melyik szettet választanák?