Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Úgy tűnik, a koreai-francia szövetség közös munkájában nincs megállás és a Renault a Samsunggal egyetemben az SM5 (Latitude) után új, nagyobb és modernebb zászlóshajót mutat be az SM7 személyében. A szériaváltozat előtti utolsó lépcsőfokot jelentő koncepciót a Szöuli Autószalonon leplezi le a koreai gyártó a nagyérdemű előtt.

A szériaérett modellt állítólag már az év második felében bemutatják Koreában, amely egyébként a jelenleg futó, a Nissan öregecske J31-es platformjára épülő SM7-et váltja. Az új generáció már korszerűbb alapokat, nevezetesen az SM5 hosszított padlólemezét használja fel.

Az SM7 egyébként kinézetre sokkal karakteresebb jelentés, mint a kissé unalmasra és jellegtelenre sikeredett SM5 / Latitude páros, legalábbis a gyártó által rendelkezésünkre bocsátott fotók tanúsága szerint. A frontot a masszív hatást keltő hűtőmaszk uralja, de látványos a domború motorháztető és a LED-es menetfényekkel tarkított légbeömlők is. Az oldalnézetre is marad érdekesség a harmadik ablak személyében, ami talán bőségesebb belteret sejtet főként a hátul utazók számára. A hátsó traktuson a két kipufogóvéget nem lehet nem észrevenni, de a bumeráng formát öltő hátsó lámpa és harmadik féklámpa egyvelege talán még szembetűnőbb részletmegoldás.

Ha már a két kipufogóvég szóba került, valószínűsíthetjük, hogy nem soros négyhengeresek hajtják majd az SM7-et, hanem a fülnek és a szívnek is kedvesebb V-elrendezésű motorok. A pletykák szerint az alapot egy 182 lovas, 232 Nm maximális nyomatékú 2,5 literes benzines V6 jelenti, a csúcs pedig a 3,5 literes, szintén benzines V6 lehet 251 lóerővel és 335 Nm-rel.

Emellett nem tudni, hogy dízelmotor kerül-e az SM7 orrába, azonban a Latitude-ban is jól teljesítő 240 lóerős háromliteres V6 biztosan népszerű és logikus lépés lenne, főleg a dízelpárti európai vásárlóközönség számára.

Mivel a Latitude beláthatóan nem a Safrane vagy a VelSatis nyomdokaiba lépett, igazi luxusautóként akár az SM7 is megállná a helyét az öreg kontinensen, tehát a Renault-nak valószínűleg érdekében áll a Samsung "átmatricásáza".