Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Egy szemfüles lesifotós a téli tesztkör alatt kapta lencsevégre az Opel közeljövőben porondra lépő szolidabbik kompakt sportmodelljét, az (ötajtós) Astra GSI-t, amely az előzetes hírek szerint 2012-től olvaszthatja meg a villámos márka rajongóinak szívét.

A GSI (Grand Sport Injection) változat legutoljára még az F Astra idejében volt kapható, azóta OPC kóddal futnak az Opel alsó-közepes sportmodelljei - egyedül a Corsánál hagyták meg az emblematikus elnevezést a rüsselsheimiek. Most azonban a hagyományoknak hódolva – és az OPC, valamint a "hétköznapi" Astra közötti űrt kitöltve – érkezik a GSI.

A sportos ötajtós az Astra GTC-n a Párizsi Autószalonon látott agresszív első lökhárítóval büszkélkedhet, továbbá LED-es nappali menetfény, két oldalon kivezetett kipufogóvégek és szolid hátsó szárny, belül pedig sportosabb érzetet nyújtó betétek és anyagok jelzik, hogy különlegesebb Astrával van dolgunk.

A látvány mellett természetesen a lemezek alatt is történtek módosítások: a minél biztosabb kanyarvételért például keményebbre és feszesebbre hangolták a mérnökök futóművet, a kormánymű pedig szintén műtéten esett át.

Bár a motor kilétéről még nem tudunk semmi biztosat, a pletykák szerint az erőt egy kétliteres, négyhengeres turbós benzines egység szolgáltatja majd, nagyjából 200 lóerőt és 300 Nm-es csúcsnyomatékot kipréselve magából.

Ezzel a teljesítménnyel a sportos Astra 8 másodpercen belül teljesíthetné a százas sprintet, végsebessége pedig 230 km/óra körül alakulna. Amennyiben további információk látnak napvilágot a GSI-vel kapcsolatban, természetesen rögtön jelentkezünk!  

Képek: Worldcarfans