Noha eddig minden értesülés arról szólt – és maga a Volkswagen is azt ígérte –, hogy a vadonatúj, nyolcadik generációs Golf júniusban gyártásba kerül, most úgy tűnik, mégis 2020-ig kell majd várnunk a kompaktok koronázatlan királyaként emlegetett típus megújulására. A legfrissebb hírek már egyébként is egy őszi, frankfurti leleplezést vetítettek előre, de most a gyáriak eladásokért felelős vezetője azt mondta, mégis jövőre halasztják a bevezetést.

A legtöbb forrás szerint a németeknek műszaki problémáik adódtak, amelyeket még nem sikerült megoldaniuk, és ezért csúszik a bevezetés – aminek egyébként az eredeti tervek szerint már az első félév végén meg kellett volna esnie –, ám a gyári források tagadják, hogy ez lenne a valódi ok. Jürgen Stackmann egyértelműen kijelentette, hogy a gyártásnak semmi köze a csúszáshoz, amit pusztán azért ütemeztek be, mert nem szerették volna, hogy a karácsony elvonja a figyelmet az újdonságról.

Úgy tűnik, hogy jövőre csúszik a Golf család megújulása

Értjük mi, hogy az év egyik legnagyobb ünnepén valóban nem az újautó-vásárlás jellemző az emberekre, mégis kissé izzadtságszagúnak érezzük ezt a magyarázatot – főleg annak fényében, hogy eredetileg júniusban már be akarták indítani a gyártást. Mindettől függetlenül elég valószínű, hogy még idén megejtik majd a leleplezést szeptember után, de a piacai bevezetés mindenképpen 2020-ra kerül át. A Volkswagen rajongóinak azonban nem kell majd „koplalniuk” a Frankfurti Autószalonon sem, ugyanis ott leplezik majd le az első I.D. modelljüket, a kompakt Neót.

A Golf bemutatójára ugyan még hónapokat kell várni, de néhány részletet már most is ismerünk: az MQB Evo padlólemezt használja majd az autó, és azokkal a három- és négyhengeres motorokkal mutatkozik majd be, amelyeket a konszern más modelljeiből már ismerhetünk – bár ezek felfrissítése nem kizárt. A formák természetesen inkább evolúciósan fejlődnek, mint forradalmian, de így is minden tekintetben növekedik majd egy kicsit a nyolcas Golf.