Míg GTI változatot egyáltalán nem kaptak a Volkswagen SUV modelljei, az elektromos korszakban rögtön a németek két villany-SUV-ja, az ID.4 és az ID.5 kapta meg a GTX jelzést – ami a GTI-t váltja majd az elektromos korszakban. Sokan azért csalódottak voltak, hogy nem a Golf-méretű ID.3 mutatta meg, hogy milyenek is lesznek a sportosabb variánsok a jövőben, de úgy tűnik, hogy ami késpik nem múlik, ugyanis jövőre érkezhet az ID.3 GTX, méghozzá a villanyos kompakt frissítésével együtt.

Az ID.4 és az ID.5 egyébként 300 lóerőt kínál a vásárlóknak, amellyel 6,2 másodperc alatt tudnak 0-ról 100 km/h-ra gyorsítani. Valószínűleg az ID.3 kapcsán is hasonló teljesítményre számíthatunk, ám a kisebb méret okán valószínűleg 6 szekundum alá csökken majd a sprintidő, amely már elég dinamikusnak számít – sokan még abban is reménykednek, hogy némi extra erő is jár majd az ID.3 sportverziójához, ha már ilyen sokat kell várni rá.

Nem egy kifejezetten dinamikus forma, de néhány jól irányzott módosítással mutatós lehet

Utóbbira pedig jó esély lehet, hiszen korábban ID.X néven már megalkotott a Volkswagen egy koncepciót, vagy inkább prototípust, amely nagyjából 330 lóerőt, összkerékhajtást, 5,3 másodperces 0-100-as sprintet és dedikált Drift üzemmódot vonultatott fel. Mindez pedig egészen jól hangzik, és egyáltalán nem a földtől elrugaszkodott, így reméljük, hogy a gyáriak meglépik majd ezt.

Az izmosabb hajtáslánc mellett pedig további fejlesztések is várhatók a teljes ID.3 paletta kapcsán, hiszen érkezik a frissítés, amely – remélhetőleg – frissített multimédiát, új technológiákat és esetleg néhány formai frissítést hozhat majd magával. Korábban egyébként egy kabrió ID.3 gondolatával is kacérkodott a Volkswagen, és a T-Roc nyitott tetjű változatát látva nem is lepődnénk meg igazán, ha a németek bevállalnák ezt – egy prototípus állítólag már készült is –, de a hírek szerint még nem kapott zöld lámpát ez a verzió. Mindenesetre kíváncsian várjuk, hogy hogyan igyekeznek majd izgalmasabbá tenni az elektromos modellt a jövőben a németek.