Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Úgy látszik, hogy szerencsére nem csak egyszeri alkalom volt az, hogy a mai napon csökkentek az üzemanyagárok, ugyanis a MOL bejelentette, hogy péntektől ismét olcsóbban tankolhatunk majd. A csökkentés ezúttal sem túl nagy, de a benzinért 2, a dízelért pedig 3 forinttal kell majd kevesebbet fizetnünk, amivel egy héten belül 4 illetve 5 forinttal csökkent a két üzemanyagtípus ára.

Ez azt jelenti, hogy június 8-tól a benzin átlagára hazánkban literenként 394 forint lesz, a gázolajért pedig átlagosan 405 forintot kell majd fizetnünk literenként. Noha hétfőn még nem hittünk benne, hogy ma ismét árcsökkenést jelent majd be a MOL, szerencsére nem nekünk lett igazunk, és péntektől ismét olcsóbb lesz az üzemanyag. Továbbra is érdemes azonban jól megnézni, hogy hol tankolunk, hiszen akár 30-50 forintos különbségek is lehetnek a különböző kutak árai között.