Ha Mustang, akkor szerintünk csakis a hatfokozatú kézi váltó. A Ford is így gondolhatta ezt, ugyanis új tanulmányában annyira ragaszkodott a manuális egységhez, hogy még az elektromos hajtással is kombinálta. A végeredmény pedig egy 900 lóerős szörnyeteg lett.

A Ford és a Webasto közös tanulmányaként megszületett Mustang Lithium nem csak 900 lóerő feletti teljesítményével, de közel 1400 Nm nyomatékával is kilóg a mezőnyből, főleg, hogy ez már alapjárattól elérhető. A tettes ezúttal is az elektromos hajtás, amely az izomautó fogalmát ilyen csomagolásban új magaslatokba emeli – különösen, hogy sikerült hatfokozatú kézi váltóval (Getrag MT82) is ötvözni a helyi károsanyag-kibocsátás nélküli hajtásláncot.

Elképesztő 900 lóerő és 1400 Nm kínozhatja a hátsó abroncsokat

A modell súlyát egyébként egyedi szénszálas elemek igyekeznek alacsonyan tartani, amire szükség is van, ugyanis a 800 V-os elektromos rendszer ismeretlen méretű, de meglehetősen nagy akkupakkból dolgozik. Sorozatgyártásban egyébként egyedül a Porsche Taycan használ ilyen magas felszültségű elektromos rendszert, de beszállítóként már a Webasto birtokában is ott a tudás egy ilyenhez.

Belülre is jutott számos egyedi részlet

Sajnos pontos műszaki adatokkal nem szolgált a Ford a modellel kapcsolatban, mint ahogyan az is biztos, hogy ilyen formában egyedülálló marad az elektromos Mustang ötlete, de már csupán az a tény is nagy figyelemre ad okot, hogy sikerült kézi váltóval kombinálni az elektromos hajtást, hiszen így nem csak élvezetesebb, de sokkal hatékonyabb is a technológia működése.