Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Miközben az objektivitás fontos szempont, ha meg akarjuk ítélni egy autó képességeit, sokszor szubjektív indokok, érzelmek is beleszólnak az autóválasztásunkba. A reklámszakemberek legtöbbször éppen ezt az oldalt veszik célkeresztbe, de a végeredmény kevésszer sikerül olyan jól, mint a Volvo legújabb rövidfilmje esetében.

Amikor valaki kételkedett a vezetési segédrendszerek hasznosságában, vagy éppen a számítógép túlérzékenységét kritizálta, mi mindig azt mondtuk: elég egyszer jókor szólnia, és máris minden pénzt megért az opció. Ennek igazolására pedig nincs is jobb példa, mint a Volvo érzelmekre ható reklámja. Érdemes megnézni, hirdetésnek ritkán sikerül ennyire mélyen hatnia.