A klasszikus, háromajtós MINI ugyan még mindig elég kicsi, de azért már nagyon messze áll az őselődtől. Ez persze nem csoda, hiszen a modern technológiának kell a tér, és persze a vásárlók is elvárják, hogy kellően komfortos és praktikus legyen a kisautó. Az elektromotorok térnyerésével azonban úgy csökkenhetnek majd újra a külső méretek, hogy az előbb említett tulajdonságok nem szenvednek csorbát.

Minderről maga Bernd Koerber, a márka vezetője beszélt nemrég egy interjúban, és azt is hozzátette, hogy ez az új filozófia akár már a 2022-re tervezett, új generációs MINI esetében is visszaköszönhet. „Nagyon szívesen látnám, hogy a MINI visszatér ahhoz a filozófiához, hogy a lehető legokosabban használja ki a teret. Mindez azt jelenti, hogy a klasszikus, háromajtós modell külső méretei csökkenhetnek, és látom magam előtt, hogy ez meg is történik. Az elektromos hajtásláncok nagy előnye, hogy nem kell kompromisszumot kötni a funkcionalitás terén. Ha ügyesen helyezed el az akkumulátort, akkor kisebb méretek mellett is ugyanolyan praktikus maradhat az autó” – mondta a vezető.

Ha nem is feltétlenül új modellként, de valamilyen formában viszontláthatjuk még a Rocketman koncepciót

„Egy folyamat közepén vagyunk, amelynek célja, hogy megtaláljuk azokat a speciális követelményeket, melyek tökéletesen illenek a kisautó szegmensbe. A következő pár hónapban meglátjuk, hogy a mérnökök és a formatervezők milyen megoldásokkal tudnak előrukkolni” – tette hozzá még Koerber. A nyár folyamán újra felütötték a fejüket azok a hírek, hogy a 2011-ben bemutatott aprócska Rocketman koncepció mégis sorozatgyártásba kerülhet, és hiába lenne jóval kisebb bármelyik jelenlegi MINI modellnél, az elektromos hajtásnak köszönhetően az utastér akkora teret kínálna, mint a jelenlegi háromajtós modell.

Koerber úr azt is elárulta, hogy minden jövőbeli elektromos MINI kisebb lesz majd, mint a mostani, belsőégésű motorral szerelt megfelelője, így tehát az angolok sokkal inkább a külső méretek csökkentését tartják majd szem előtt, mintsem azonos dimenziók mellett a belső tér növelését. Ez pedig szerintünk jó irány egy olyan márkától, aminek már a neve is az, hogy mini. Mindehhez persze új alapok is kellenek majd, és nem kizárt, hogy ezek a BMW kíni partnerétől, a Great Walltól érkeznek majd, de ez még a jövő zenéje, habár az első elektromos MINI már elérhető hazánkban is.