Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Már régóta folynak a találgatások azzal kapcsolatban, hogy a kínai befektető(k) kezében lévő Volvo rövidesen egy teljesen elektromos modellel készül előrukkolni, ami érthető lépés lenne a svéd márka részéről, hiszen a prémium konkurensek szinte kivétel nélkül büszkélkedhetnek elektromos típussal/típusokkal.

Az épp a napokban zajló Sanghaji Autószalonon meglehetősen érdekes bejelentést tettek a gyáriak: a Volvo illetékesei elmondták, hogy első teljesen elektromos szériagyártású modelljük Kínában fog készülni. A hírek szerint 2019-ben, vagyis 2 év múlva lép piacra az autó, amely a márka friss fejlesztésű moduláris kompakt padlólemezére (CMA) épülhet. Tudni érdemes azt is, hogy nem egy kínai piacos, hanem egy globális típusról van szó, amit a világ minden tájára, így vélhetően hazánkba is exportálni fog a gyártó.

Egyelőre nem tudni milyen méretben érkezik a VOlvo első elektromos modellje

Úgy látszik, hogy a kínai befektetők azért csak-csak bevonják Kínát is a Volvo fejlesztési illetve gyártási világába, de azért reméljük, hogy közép-/hosszútávon nem fogják átköltöztetni a jelenlegi európai gyártású modellek készítését Kínába. A Volvo lépése a kínai gyártású elektromos autóval különben nem véletlen: sokak számára talán meglepő, de Kína rendelkezik a legnagyobb felvásárlóerővel az elektromos modellek területén (is). A Volvo elektromos tervei egyébként igencsak nagyravágyóak: a svédek 2025-re évi egymillió elektromos/elektromos rásegítésű modellt kívánnak értékesíteni.