Vannak furcsa és szokatlan szegletei az autós világnak, és minél többen járunk, annál többről derül ki, hogy eddig nem ismertük. Valahogy így vagyunk cikkünk főszereplőjével, a frissen eladósorba került gőzgépes Jeep Wranglerrel is.

Hiszen belőle aztán láthattunk már mindent, kezdve a katonai verzióktól a strandon feszítősig, a 6x6-oson át a V8-as szörnyetegig. Gőzhajtásút azonban még nem. Idáig. A Loco Hauk egy békés kis pennsylvaniai városkából, egy bizonyos Chamberbrugból származik, ahol az ottani kis vállalkozás átalakította. Ehhez egy klasszikus V4-es gőzgépet vettek, amely hatfokozatú kézi váltón keresztül hajtja mind a négy kereket.

Négy? Miket beszélünk mi: kerékből rögtön hat is akad, amelyet viszonylag ritkán kell felgumizni. Ugyanis egy tankolással, azaz bő 200 liter vízzel a modell legfeljebb 2,4 kilométer megtételére képes úgy 50 km/h-s sebességgel.

Gőzgéppel semmire sem volt jó, de egy jó kis V8-as új életet lehelhet belé, így a hátsó tartállyal tejesautónak tökéletes lesz

Szóval ez a gép került most eladósorba, igaz, apró hiányosság, hogy a gőzgépet a vállalat visszaadta a helyi Gőzgép Múzeumnak, ahonnan azt eredetileg kísérleti céllal kölcsönvette. De legalább minden más megvan, így csak egy jó kis HEMI V8-at kell amolyan igazi amerikai módra beeszkábálni, és mehet is a vidámság.