A városi miniautók kategóriája globálisan azért sokkal jobban teljesít, mint a hazai piacon, hiszen itthon csak az eladások egy nagyon kicsi szeletét teszik ki ezek a modellek – több importőr annak ellenére sem forgalmazza itthon az ilyen típusokat, hogy máshol Európában elérhetők. Most azonban úgy hírlik, hogy a növekvő gyártási költségek okán több márka végleg elbúcsúzna ettől a szegmenstől: konkrétan a Volkswagen konszernről és a PSA-ról lehet hallani.

A magyarázat egyszerű: az eladások alapján ugyan egyáltalán nem lenne logikátlan folytatni a városi minik fejlesztését, azonban a szigorodó normák és a növekvő technológiai elvárások miatt a gyártóknak egyre kevesebb a hasznuk ezeken a modelleken, hiszen az árakat nem növelhetik drasztikusan. A hírek szerint pedig a Volkswagen konszern és a PSA is úgy látja, hogy nem érdemes tovább küzdeni ebben a kategóriában.

A Citroën és a Peugeot hazánkban már most sem kínálja a C1-et és a 108-at – amelyek egyébként a Toyota Aygo alapjait is adják, ami elérhető itthon is. Ugyanígy a Seat Mii, Škoda Citigo, Volkswagen Up hármasból is csak utóbbit lehet nálunk megvásárolni jelenleg, de úgy tűnik, hogy túl sokáig már más piacokon sem élhetnek tovább ezek a modellek. Az előbb említett, gyorsan emelkedő gyártási költségeknek egyébként jó nagy részét az adná, hogy az elképesztő mértékben szigorodó normáknak már csak csúcstechnológiás, elektromos rendszert is használó hajtásláncokkal tudnának megfelelni a városi minik is.

A Peugeot 108 már most sem elérhető hazánkban

A Volkswagen konszern vezére, Herbert Driess szerint ez azt jelenti, hogy az Up alapára több mint harmadával növekedne – ebbe persze a hajtásláncokon felül a technológiai fejlesztések is szerepet játszhatnak –, ami azt jelentené, hogy nagyjából a Polóval egy áron lenne. Ez pedig még akkor is lehetetlen helyzetbe hozná az apróságot, ha közben azért a kisautó ára is emelkedne valamelyest. Maxime Picat, a PSA operatív igazgatója is aggodalmát fejezte ki, mondván az elvárt technológiai fejlődés hatalmas nyomást tesz a gyártókra az A-szegmensben, így pedig nem igazán tudnak nyereséges modelleket fejleszteni.

Az autómegosztás egyébként szintén egy olyan fejlesztési irány, amely hosszabb távon – főleg a városokban – szintén kiválthatja a városi miniket. Mindenesetre nem lepődnénk meg, ha sokan valóban úgy döntenének, hogy a jövőben hanyagolják majd ezt a kategóriát.