Mostanra már szinte egy gyártó sincs, aki egyáltalán kételkedne abban, hogy az elektromos hajtás jelenti a jövőt. Ennek megfelelően sorban érkeznek is a villanyos négykerekűek a piacra, ám a szépen lassan megoldódni, vagy legalábbis enyhülni látszó hatótáv- és töltésproblémák mellett egyelőre egy másik nagy hátrányuk is van ezeknek a modelleknek, ami az árukban keresendő. A Nissan szerint azonban néhány éven belül ez sem jelent majd gondot.

A japánok Morgan Stanleyvel közösen végzett tanulmányából az derült ki, hogy 2024-re teljesen egy szintbe jöhetnek a belső égésű erőforrással működő négykerekűek és a villanyautók árai, ami azt jelenti, hogy a következő 5öt év alatt bizony elég gyorsan közelednek majd egymáshoz ezek az összegek. Utóbbiról beszéltek a gyáriak is, akik magabiztosak abban, hogy már 2020 elején piacra tudnak majd dobni egy elektromos crossovert, ami anyagilag mind a gyártó, mind pedig a vásárló számára megfelelő ajánlat lehet.

2025-re egy normál kompakt áráért kaphatunk majd Leafet?

Persze mielőtt nagyon elkezdenénk örülni, nem csupán arról van szó, hogy a villanyautók árai lecsökkennek, hiszen az egyre szigorodó normák és bonyolultabb technológiai megoldások miatt a belső égésű erőforrással szerelt autók árcéduláján szereplő összeg is emelkedik majd, így közeledve egymás felé. Azt is le kell szögezni, hogy mindez a legalacsonyabb áron kínált modelleknél nem feltétlenül lesz igaz, hiszen mindig lesznek olyan belépő benzines autók, amelyeket olcsóbban tudnak majd kínálni, így inkább az átlagos, vagy nagyobb méretű, teljesítményű és felszereltségű típusok esetében állhat majd be az egyensúly.

Vannak azért, akik kevésbé derűlátók, hiszen bár az akkutechnológia fejlődésével olcsóbbá válhatnak ezek az energiahordozók, a széleskörű elterjedésükkel azonban a hozzájuk szükséges nyersanyag ára emelkedhet, ezzel valamelyest kiegyenlítve a mérleg nyelvét – persze amilyen iramban fejlődik a technológia, erre akár más megoldást is találhatnak a gyártók.