Corvette beltér - van még hova fejlődni
A GM megcélozta az Audit… na, nem kell rögtön kíméletlen támadásra gondolni, az amerikai órásvállalat egyszerűen az általa gyártott modellek enteriőrjének minőségét szeretné javítani – nyilvánvalóan a jobb megítélés és az eladási statisztikák javítása érdekében. Bár az utóbbi időben elkészült típusok alapján már elmondhatjuk, jó úton haladnak, de ők is tudják, még mindig van hova fejlődni. Karl Stracke, a General Motors Global Engineering részlegének alelnöke azt ecsetelte, hogy a konszern márkái még nincsenek egy szinten az Audival a belteret illetően, de mindenképp szeretnék elérni a német modellek nívóját, mivel ezeket tekintik mércének. Megjegyezte, vezette már a Corvette Grand Sportot, szerethetőnek találta, azonban a belsőnek még fejlődnie kell. Valószínűleg őszintén mesélt élményeiről, hiszen a sportautóban ténylegesen nem a legkellemesebb műanyagok az uralkodóak.
Audi A8 belső - a példamutató
Pontosan nem tudni, mikorra várható további javulás a konszern márkáiban e téren, de a cél érdekében a GM az utóbbi időben indított egy programot, aminek keretein belül a fejlesztést vezető mérnökök péntekenként a konkurens márkák modelljeit tesztelhetik, így tapasztalatot szerezhetnek, valamint ötletelhetnek a szükséges változtatásokon.
Kíváncsian várjuk, mikor és milyen mértékű változás lesz majd megfigyelhető, de bizakodásra ad okot, hogy a GM ilyen határozottan kezeli a helyzetet.
