Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Már eddig is szinte minden gyártó kínált guminyomást ellenőrző rendszereket, amelyek közül némelyik egyszerűbb és kevésbé megbízható, míg mások bonyolultabb és hatékony megoldást nyújtanak. A Continental most egy új szintre emelheti ezt a technológiát, amennyiben sikerül megvalósítani a tervet.

A német cégóriás bejelentette, hogy egy olyan szerkezeten dolgoznak, amely amellett, hogy jelzi, ha nincs elegendő nyomás a gumiban, még a barázdák mélységét is fel tudja majd mérni. Ezzel pedig sok olyan baleset elkerülhető lenne, mely az elhasználódott abroncsok számlájára írható.

Így néz ki az érzékelő

A megoldás alapja egy, a futófelület belső oldalán elhelyezett érzékelő, mely folyamatosan képes adatokat szolgáltatni a kopásról, a deformációról és a gördülésről. Ezeket az információkat egy okostelefonra telepíthető alkalmazás segítségével hozná a tulajdonosok tudomására a szenzor.

Ezt a funkciót a gyártó a 2017-ben érkező eTIS-be (elektronikus Gumiabroncs Információs Rendszer) integrálná, így elérhetővé téve a felhasználók számára. A kérdés már csak az, hogy ezzel a funkcióval biztonságosan ki lehet-e majd váltani a személyes ellenőrzést.

Méri a barázdák mélységét

Az mindenesetre biztos, hogy a 'nemtörődöm' tulajdonosok számára nagyon hasznos lesz ez a rendszer, hiszen egy-két érintést az okostelefonon talán még ők is hajlandóak lesznek megtenni biztonságuk érdekében.