Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Az autonóm autózás egyre közelebb van, ezzel együtt pedig az autómegosztó szolgáltatások is kezdenek a középpontba kerülni, hiszen amennyiben nem kell majd vezetnünk, úgy tulajdonképpen saját autó fenntartása sem lesz szükséges. Így látja ezt a Volkswagen is: a németek a Frankfurti Autószalonon bejelentették, hogy már 2021-ben elindítják első teljesen önvezető flottájukat, a hír mellé pedig egy koncepciót is mutattak nekünk a Sedric képében.

A teljesen önvezetőt ezúttal szó szerint kell értelmezni, ugyanis még pedálok és kormány sem lesz azokban a négykerekűekben, amelyeket a németek alig 4 év múlva már az utakra szánnak. Ez egyelőre igencsak merész tervnek tűnik, és amellett, hogy technológiailag sem egyszerű megvalósítani, egyelőre jogi akadályok is vannak. A Volkswagen szerint azonban az Egyesült Államokban ezek hamarosan elhárulnak, és ha ez így lesz, akkor több ország is követi majd az USA-t.

A Sedric koncepcióhoz hasonló járműre számíthatunk

A németek egyébként 2-5 nagyvárosban kívánnak elindítani egy-egy flottát 2021-ben, és egyfajta önvezető taxiként üzemelnek majd – természetesen teljesen elektromosan. A gyáriak szemléltetésképpen a Frankfurti Autószalonon bemutatták a Sedric koncepciót, amely nem a szépségre, hanem sokkal inkább a helykínálatra helyezi a hangsúlyt – persze a futurisztikus formák azért megvannak.

A lényeg a praktikum

A tanulmány tágas teret kínál a bent ülőknek, akik két egymással szemben lévő, kanapészerű üléseken foglalhatnak helyet, élvezve az utazást. A Volkswagen terve igencsak merész, és kíváncsian várjuk, hogy sikerül-e valóban megvalósítaniuk, hiszen bár 2021-ig még négy év van hátra, a legtöbb autógyártó nem ennyire optimista a teljesen önvezető technológia bemutatásával kapcsolatban – persze addigra már szinte mindenki ígér autonóm modellt, de azért nem pedálok és kormány nélkül.