Az elektromos autózás technológiájának kifejlesztése, valamint az EU régóta ismert, de most hatályba lépő előírásai rengetek pénzt emésztenek fel, az autógyártóknak pedig a hatékony túlélés érdekében muszáj spórolniuk. Most Ola Källenius, a Mercedes-Benz vezetője jelentett be egy egymilliárd eurós spórolási csomagot, amely viszont 1100 munkahely megszüntetését is magával hozza.

A terv célja, hogy a 2022 végéig megspórolt egymilliárd eurót kutatásba és fejlesztésbe teszi a márka, hogy még erősebben jelen lehessen az elektromos és önvezető autózás okozta átformált piacon. Ez leépítést is von maga után, de ennek részleteiről nem sokat tudni, illetve annyi ismeretes, hogy a menedzsment munkahelyek 10 százalékát kívánja megszüntetni a gyártó, így a gyári munkások elvileg nincsenek veszélyben – Kecskeméten is sokan fellélegezhetnek, bár a nyugalom akkor lehet teljes, ha már mindent tudunk.

A gondot egyébként az EU szabályozásai okozzák, mint ahogy az egész európai autópiac nagyon-nagyon fog szenvedni. A jövő évben értékesített autók után ugyanis már minden autógyártó kőkemény büntetést fizet, ha azok széndioxid-kibocsátása 91-110 g/km-nél feletti a járműtömeg és a környezetvédelmi befektetések függvényében (méghozzá 95 euró/gramm/autó mennyiségben). Mivel a Mercedes-Benz átlaga jelenleg 138 g/km, érthető a spórolási igyekezet.